רוצים לקנות דגים? כך תעשו זאת בחוכמה

רוצים לקנות דגים? כך תעשו זאת בחוכמה

מתכננים ארוחה טובה עם מנות דגים משובחות? רוצים לקנות דגים ותוהים איך עושים את זה בצורה חכמה ונכונה? אם כן, הנה כמה דגשים חשובים שיעזרו לכם למצוא בדיוק מה שמתאים, ובעיקר – ליהנות ממנה נפלאה של דגים:

  1. תוכלו למצוא לא מעט דגי מאכל למכירה. כשאתם מחפשים דגים לארוחה שלכם, חפשו דגים טריים שעורם לח, רירי במידה מסוימת וגם מבריק. שלושה סימנים אלה יעידו שהוא אכן טרי וזה עתה, או ממש לאחרונה, הוצא מן המים – מהים או מהבריכה.
  2. גם הריח של הדג יכול להעיד עד כמה הוא טרי ומתאים למאכל. ריח שם ים מעיד על טריות, בעוד שריח שהוא “דגי” מדי יכול להעיד על חוסר טריות.
  3. זימים אדומים הם סימן נוסף שחשוב לחפש, שכן גם הם מעידים על טריות רבה. הדבר רלוונטי כמובן לדגים שטרם נוקו ולא לדגים שעברו ניקוי בחנות לפני שהגיעו אליכם.
  4. בדקו עם האצבע שלכם את הדג. נסו להרגיש האם הוא נוקשה או אלסטי. דגים טריים יהיו אלסטיים ולא נוקשים ואם תגעו בהם, אותה גומחה שנוצרה, תחזור למצבה המתוח.
  5. חפשו דגים בהתאם לעונה בשנה. דגים טריים מצוינים בייחוד במהלך חודשי החורף, ובעיקר לאחר מזג אוויר סוער. יחד עם זאת, כשמחפשים דגי מאכל טריים וטובים, כדאי להתחשב בהיצע ובהתאם לקבל את ההחלטה.
  6. תנאי האחסון באותה החנות, שאליה אתם מגיעים, הם קריטיים לצורך שמירה על טריותו ואיכותו של הדג. מעלה אחת, שהיא מתחת לאפס, היא האידיאלית עבורם, וכדאי לאחסן את הדגים במקרר, כשהם מכוסים בקרח ולא במקפיא. מומלץ כמובן לאכול את הדגים כבר באותו היום, אך אם לא מתאפשר, יש להעביר אותו למקפיא בבית.
  7. אם אתם רוכשים דגים קפואים, וודאו שאריזתם שלימה ובדקו את התוקף, המוטבע על גבי האריזה. וודאו שעברו לא יותר מחודשיים ממועד ההקפאה שלהם.

רוצים דגים טובים וטריים לארוחה הקרובה, שאותה אתם מתכננים? איכות גבוהה, טעמים משובחים וגם מקום שירותי ונעים שבו אפשר לרכוש אותם הם פרמטרים שחשובים לכם? חנות הדגים “דגים בטשון” היא המקום הנכון לפנות אליו. החנות הוותיקה, שפועלת בהרצליה, מציעה לכם מבחר של דגי ים וגם פירות ים ואפשרות לקבל אותם גם במסגרת משלוחים. כל זאת תוך הקפדה על איכות וטריות ברמה גבוהה ועל מחירים הוגנים ללקוח. לסקירת כלל מוצרי החנות שלנו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 077-3536315


Call Now Button דילוג לתוכן