חנות פירות ים

חנות פירות ים

חנות לפירות ים

ברור שאין כמו פירות ים לגוון בהם כל ארוחה טובה. התרבות של אכילת פירות ים נפוצה מאוד בעולם, ומדווחים של אוכלים רבים נמצא שאת פירות הים כבר צרכו תרבויות רבות באזור דרום אמריה הלטינית. את פירות הים ניתן למצוא היום בכל מקום בעולם, והם משווקים כמוצרים טריים או קפואים, ומצויים ומוגשים בבתים רבים ובמסעדות. יש האוכלים את פירות הים כתוספת למנה העיקרית, ויש שמכינים מהם את המנה העיקרית עצמה, בין על ידי בישול בסיר רגיל או בסיר אידוי, ובין אם באפיה או צליה ובמיוחד בטיגון.

אצלנו ב חנות פירות הים תמצאו מתכונים רבים. שפים מפורסמים חובבים את פירות הים ומכינים מהם מטעמים בשילוב של ירקות, עוף ובשר. את פירות הים ניתן להוסיף למרקים, והם גם מעולים כתוספת מעניינת לסלט. את פירות הים ניתן לטגן בכל שמן אך שמן זית הוא המובחר מכולם. השמן זית העדיף על השפים בישראל הוא שמן זית ישראלי, אשר נחשב לאיכותי ביותר מבין שמני הזית בישראל. בחנות שלנו תוכלו מגוון של שמנים מהארץ ומהעולם,שיתאימו להכנת פירות ים  ולטבל את כל מאכליכם בטעמים וניחוחות שטרם חוויתם.

כמובן שאצלנו ב חנות פירות הים תוכלו למצוא במגוון גדול מאוד של צבעים וצורות, והוא גם מתאים להגשה לילדים שהם חובבים את פירות הים, וניתן להכין מהם גם הטיפים מטוגנים ולהוסיף להם מלח ודבש. רוב פירות הים כיום בישראל מיובאים מחוץ  לארץ, ומגיעים באוניות כשהם טריים, או כמוצרים איכותיים קפואים של חברות ידועות ובעלות שם. גם בארץ מגדלים פירות ים ומשווקים אותם לחנויות הדגים ולרשתות המזון. ניתן למצוא אצלנו  ב חנות פירות ים ביפו.

ידוע שצריכה של פירות ים ידועה כבריאה ביותר, והם שילוב של טעם ובריאות וידועים כמאכל איכותי ואהוב לכל שכבות הגיל. בתרבויות שונות פירות הים נחשבים למביאי מזל, ועסקים רבים בעולם במדינות שונות תולים פירות ים בכניסה לחנותם כמביאי מזל לעסקים. אתם מוזמנים אלינו להתרשם מהמבחר ומאיכות פירות הים שלנו בכל ימות השבוע כולל שבת וחגים, למעט ימי ראשון בו אנו סגורים.

טלפונים ליצירת קשר  054-5295407  |  077-3536315
אדי דגים – מבצעי היום


Call Now Button דילוג לתוכן