דגים טריים

דגים טריים

הנושא : דגים טריים –  דגים בטשון

אז הנה נושא למחשבה דגים טריים או דגים קפואים, מה עדיף? איזה מהם הכי נח להתנהל איתן ביום יום, ובסופו של דבר, איזה מהם יהיה בריא יותר וטעים יותר?.

כמובן, כמו הרבה מוצרי מזון שקיימים, הטרי תמיד יהיה איכותי ובריא יותר. כך גם לגבי דגים טריים, שכידוע עשירים במיוחד בערכים תזונתיים רבים, עשירים בחלבון ובברזל, ויש בהם המון ויטמינים כגון וויטמין B12 שכידוע מאוד חשוב ליצירה של כדוריות הדם האדומות ולפעילות מערכת העצבים. בנוסף לכל הנ”ל, אחד ממטמוני הזהב של דגים בכלל ו דגים טריים בפרט הוא חומצות השומן מסוג אומגה 3.

כידוע  ישנם מספר סעיפים ששמים את הדגים הקפואים כמה צעדים אחורה ביחס לבחירה של דגים טרים. כאשר דג מגיע קפוא, לא ניתן לדעת כיצד הוא הוקפא, ואם הוא הופשר והוקפא שוב, דבר שבהחלט פוגע בחלבון ובחומצות השומן לכן יש לקחת את זה בחשבון.

כידוע ועקב כל היתרונות שמנינו, אין פלא שרוב צרכני הדגים בישראל מעדיפים לקנות דגים טריים דווקא, מה גם שבסופו של דבר הם טעימים יותר ובעלי מרקם נהדר, יותר מכל דג אחר שעבר הקפאה. זאת ועוד, מאחר שדגים נמכרים במשקל, כשהם נמכרים קפואים הם מלאי מים וממילא יוצא שעל דג קפוא נשלם יותר כסף.

אם אתם רוצים את הדג שלכם פרוס בצורת פילה או בכל צורה אחרת, המוצר שאתם צריכים הוא רק דג טרי, כך גם יהיה ניתן להתאימו לילדים על ידי הוצאת האדרה עוד בחנות על ידי המוכר.

חנות דגים בטשון מספקת לחובבי האוכל והדליקטס, דגים טריים מובחרים ואיכותיים מכל הסוגים יום יום, במכירה בחנות ובהספקה של דגים טריים עד הבית.

מהם הכללים בשמירה וניצול כל היתרונות בדג טרי? הכלל הראשון, שהוא בוודאי מובן מאליו אך צריך בכל זאת לשים לב לגביו, הוא צריך לקנות אותו עד יומיים לאחר שהוצא מן המים. הדרך הפשוטה לדעת שאתם קונים דג טרי הוא בקניה מחנות שנמצאת תחת פיקוח של משרד הבריאות. כמו כן אל תשאירו דג סתם ככה מחוץ למקרר, גם אתם רוצים להכין אותו היום. בשלו, אפו  או טגנו אותו, או הכניסו אותו למקרר.

לנו חשוב שדג יהיה גם איכותי ולא רק דג טרי. ישנם מספר סימנים לכך כגון צבע העיניים, ריח, ברק שעל עור הדג ועוד, ואנו שמים לב על כל דג שאכן הוא עומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו לפני שיוצע למכירה.


Call Now Button דילוג לתוכן