הסיפור שלנו

אודות חנות דגים אדי בטשון

דגים בטשון הינה חנות דגים ותיקה נוסדה בסוף שנות החמישים במאה הקודמת. מייסד החנות היה תופיק בטשון הסבא ז”ל. החנות עבדה שנים רבות וכל אזור ת”א יפו הכיר את החנות מקרוב והמון לקוחות ביקרו אפילו מהאזורים הרחוקים , השם בטשון מוכר מאוד ביפו ומחוץ ליפו בעולם הדגים והדייג.

לימים נפטר הסבא תופיק והוריש את העסק לילדיו שהמשיכו את המסורת של דייג ומכירת דגים. עם השנים העסק גדל וכל אחד מהבנים עבר לחנות משלו. וכאן נכנס לסיפור הנכד “השובב” אדי בטשון  שהחליט לפתוח את החנות המקורית והנוסטלגית מרחוב קדם 63. אדי ידוע באהבתו לדגים וידוע שהוא אהוב הלקוחות והקהל של החנות.

היום החנות מוכרת דגי ים ופירות ים. עם הזמן ההזמנות גדלו ואדי התבקש להגיע עם המשלוח ליעדים רחוקים ואז החליט לפתוח סניף נוסף בהרצליה ברחוב השופטים 1.

אצלנו ניתן להזמין דגים בטלפון ולקבל את ההזמנה עם הדגים נקיים, חתוכים לפי בקשת הלקוח וארוזים במגש חד פעמי עם עטיפת ניילון וקרח בצד שישמור על הדגים.

הלקוחות שלנו מגיעים ללא פרסום. הפרסום שלנו מפה לאוזן. בין לקוחותינו אנשים מפורסמים וסלב שמגיעים במיוחד לחנות להריח ולהתרשם מהדגים של אדי  וכמובן לצחוק עם אדי שלא משאיר פרצוף שלא מחייך והכי חשוב זה שביעות הרצון של כל לקוח.

בימים אלה אנו משיקים את האתר החדש והמעוצב לרווחת לקוחותינו, אשר יקנה להם נוחות נוספת בהזמנת דגים בלחיצת כפתור פשוטה.

ליצירת קשר: 077-3536315 / 054-5295407

שלכם אדי.

Call Now Button דילוג לתוכן